Split remizirao s Premijerligašem

Piše PSD
24. siječnja 2017. - 16:40
Split - Metalleghe

Nogometaši Splita odigrali su 2:2 s BIH Premijerligašem Metallegheom iz Jajca u prijateljskoj utakmici odigranoj na stadionu Brotnja u Čitluku. Nakon uvjerljive pobjede protiv Vala u prvoj pripremnoj utakmici, Crveni su danas mogli i do druge pobjede, poveli s 2:0 u prvom dijelu, međutim momčad Mate Neretljaka uspjela se vratiti s dva pogotka u nastavku.

U redovima Splita istaknuo se dvostruki strijelac Ivo Jovanović, stasiti napadač koji se još uvijek nalazi na probi, a ovo mu je bio već treći pogodak u dvije odigrane utakmice. Oba pogotka zabio je na gotovo identičan način kaznivši pogreške obrane Metallhegea. Prvi u 35. minuti susreta nakon što je stoper momčadi iz Jajca neporezno pokušao vratiti loptu svom vrataru, međutim Jovanović je presjekao dodavanje, zaobišao čuvara mreže...

02. srpanj 2024 22:46