Domaći nogometgosti ispustili vodstvo

Slaven Belupo svladao Goricu zahvaljujući preokretu u posljednjih 20 minuta utakmice

30. travnja 2022. - 19:10

U prvom subotnjem susretu 33. kola Prve HNL nogometaši Slaven Belupa svladali su na svom stadionu Goricu s 2-1 iako su gosti vodili do 72. minute.

Relativno rano su poveli Velikogoričani golom Babeca, ali se u završnici dogodio preokret. Prvo je u 72. minuti najiskusniji među domaćim igračima, 39-godišnji Ivan Krstanović, umješno reagirao te je petom zabio za 1-1, dok je u 81. Tomislav Božić glavom pogodio za 2-1.

Gorica je brzo povela. U 19. minuti je pogriješio Paracki, a poklon su iskoristili Cruz i Hrvoje Babec te je potonji zatresao domaću mrežu.

I prije tog pogotka Slaven Belupo je bio nešto energičniji na travnjaku, a primljeni pogodak dodatno je razbudio domaći sastav koji je napadao i dominirao do kraja prvog poluvremena. Nije imao Slaven Belupo veliki broj...

24. svibanj 2024 14:50