Vaterpolotijesan poraz

Splitski Jadran i treći put ove sezone izgubio od imenjaka iz Herceg Novog

Piše PSD
8. veljače 2020. - 20:38

Kakva je to bila bitka, borba, žestoko za svaki gol, svaku loptu. Dva Jadrana odigrala su vrlo dobru utakmicu.

Domaći su bolje otvorili susret, dobili prvu četvrtinu 3:2, drugu 4:3...  Potom su se golovima Popadića i Spajića na početku treće četvrtine odlijepili na 9:5. Izgledalo je da će im to biti dovoljno za mirnu završnicu, pogotovo na domaćem bazenu, no splitski su jadranaši imali drukčiji plan. S tri uzastopna gola Zvonimira Butića, od čega dva iz peterca, Splićani su došli na samo gol zaostatka (9:8),  a na 9:9 poravnao je Rino Burić.

Do kraja utakmice ostale su još samo četiri minute, a sve je bilo otvoreno. Opet su poveli domaći novim golom Popadića, no na 10:10 izjednačio je Ivan Domagoj Zović. Ušli smo u infarktnu završnicu u kojoj su crnogorski...

25. travanj 2024 07:46