Vaterpololiga prvaka

Jadran je ostao bez šansi u dvoboju protiv favorizirane Barcelonete: Splićani su prvi zgoditak zabili tek u 22 minuti

Piše Pero Smolčić
7. veljače 2023. - 20:14

Bez ikakvih šansi za bodove bio je Jadran protiv Favorizirane Barcelonete u utakmici sedmog kola Lige prvaka. Trebalo je domaćima 22 minute da zabiju prvi gol, dovoljno to govori koliko je napad bio "zakočen".

Nije Jadran počeo dobro, 0:2 bilo je nakon samo četiri minute igre, a oba je puta strijelac bio Munarriz, jednom s igračem više, drugi put u situaciji šest na šest.  Nakon samo jedne minute u drugoj četvrtini bilo je za domaće jako loših 0:5. Bio je to signal za uzbunu, trener Jure Marelja pozvao je neplaniranu minutu odmora.

No, ni nakon savjeta s "klupe" nisu se namjestile nišanske sprave domaćih, dok su gosti nastavili trpati. Zabio je Larumbe za 0:6 i sada je već to počelo mirisati na debakl domaćeg sastava. Nije to u obrani bilo toliko loše, no u napadu –...

28. travanj 2024 13:10