VaterpoloDebrecen

Hrvatska nakon drame poražena u četvrtfinalu Svjetske lige, prosuli dva gola prednosti u dvije minute

8. siječnja 2021. - 20:05

Hrvatska vaterpolo reprezentacija izgubila je u četvrtfinalu Svjetske lige u Debrecenu od Crne Gore boljim izvođenjem peteraca 14-15 nakon što je regularni dio završio 10-10 (2-1, 1-1, 4-3, 3-5).

Nakon puna 333 dana u Debrecenu, na istoku Mađarske, hrvatska vaterpolska reprezentacija je odigrala prvu službenu, natjecateljsku i međudržavnu vaterpolsku utakmicu. Hrvatska je posljednju utakmicu natjecateljskog tipa odigrala u Varaždinu, 11. veljače 2020, također u Svjetskoj ligi.

Protiv Crnogoraca su Barakude propustili priliku pobijediti u regularnom dijelu utakmice jer su manje od dvije minute prije kraja vodili s 10-8, a nakraju primili gol sedam sekundi prije sirene. U lutriji peteraca ključna je bila obrana šuta Javia Garcie od strane crnogorskog vratara Slavena Kandića. ...

18. travanj 2024 01:00