Teniszadar open

Loš dan za hrvatske tenisače na ATP challengeru: Serdarušić i Pecotić poraženi u tri seta, Ajduković odustao

23. ožujka 2021. - 17:02

Hrvatski tenisači nisu imali uspjeha drugog dana ATP Challengera "Zadar Open" koji se održava na terenima Falkensteiner Resorta Punta Skala u Petrčanima, jer su Nino Serdarušić i Matija Pecotić poraženi u prvom kolu, a Duje Ajduković je zbog bolesti morao odustati od nastupa.

Pecotića (ATP - 343.) je s 3-6, 6-3, 6-2 svladao španjolski kvalifikant Nikolas Sanchez Izquierdo (ATP - 353.), a Serdarušić (ATP-305.) je u izjednačnom dvoboju poražem od drugog nositelja turnira Indijca Sumita Nagala (ATP - 139.) sa 7-6 (4), 6-4.

Hrvatski Davis Cup reprezentativac je u prvom setu pri vodstvu 5-4 propustio četiri set-lopte na servis Indijca, a u drugoj dionici je jedini put u meču izgubio servis u desetom gemu, što ga je koštalo poraza. Nagalu su to bile jedine prilike za 'break'...

18. lipanj 2024 14:43