Strani nogometbundesliga

Wolfsburg Nike Kovača podijelio bodove s Eintrachtom, Bayer ‘umirio‘ Herthu s četiri pogotka

5. ožujka 2023. - 22:41

U posljednjem susretu 23. kola njemačkog nogometnog prvenstva Wolfsburg, kojeg vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač i Eintracht Frankfurt su odigrali 2-2.

Sve najvažnije dogodilo se u prvom poluvremenu.

Wolfsburg je poveo u 10. minuti golom Omar Marmoush, no gosti su okrenuli rezultat preko Randala Kolo Muanija (22) i Evana Ndicke (26), Ipak, u 43. minuti izjednačio je Yannick Gerhardt.

Kristijan Jakić je za goste igrao od 74. minute, dok Hrvoje Smolčić nije ulazio u igru. Wolfsburg je osmi sa 34 boda, dok je Eintracht na šestoj poziciji sa 39 bodova.

U prvom nedjeljnom susretu Bayer Leverkusen je pobijedio Berlinsku Herthu sa 4-1.

Golove za "apotekare" zabili su Sardar Azmoun (13), Jeremie Frimpong (21), Moussa Diaby (61) i Amine Adli, dok je za Herthu strijelac bio Dodi...

28. travanj 2024 23:23