Strani nogometSjajan pogodak

Pogledajte spektakularni gol bivšeg veznjaka Hajduka u derbiju slovačkog prvenstva

Piše PSD
4. travnja 2021. - 19:30

Svojedobno jedan od najvećih Hajdukovih talenata kojeg je klub s Poljuda 2016. godine prodao u Udinese, danas 23-godišnji Andrija Balić, zabio je ovogodišnjega Uskrsa sjajan pogodak u derbiju 25. kola slovaćkog nogometnog prvenstva. Njegov klub, DAC Dunajska Streda odigrao je 3:3 na gostovanju kod Žiline, u utakmici 2. i 3. momčadi s prvenstvene ljestvice.

Zanimljivo je, svih šest golova palo je u prvom poluvremenu, a Balić je zabio za vodstvo njegove momčadi (1:2) u 33. minuti. Krasnu loptu dobio je od suigrača Davisa na lijevoj strani, napravio par koraka poludijagonalno i desnom nogom maestralno pogodio u nebranjeni dio mreže domaćeg vratara Petrasa.

Inače, Balić je na taj način zabio peti pogodak u slovačkom prvenstvu ove sezone, a prvi mu je to zgoditak još od...

05. svibanj 2024 10:53