Strani nogometkovačić solidan

Važna pobjeda Chelsea u borbi za LP, navijači Uniteda nastavili s prosvjedima protiv Amerikanaca

18. svibnja 2021. - 23:45

U derbiju 37. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea je na Stamford Bridgeu pobijedio Leicester City sa 2-1 ostvarivši važnu pobjedu u borbi  za plasman u Ligu prvaka.

"Bluesi" su ovom pobjedom preskočili Leicester City probivši se na treće mjesto ljestvice i tako barem malo uzvratili istom suparniku za nedavni poraz u finalu FA kupa.

Leicester bi u srijedu mogao ostati i bez četvrtog mjesta, ako Liverpool pobijedi na gostovanju kod Burnleyja.

Pobjeda domaćina je bila posve zaslužena, a mogla je biti i izraženija. Timu Werneru su čak dva pogotka poništena nakon intervencije sudaca i VAR-a. Chelsea je poveo u 47. minuti golom Antonia Rudigera, a na 2-0 je povisio Jorginho iz kaznenog udarca u 66. minuti.

Leicester je smanjio rezultat nakon pogreške Matea Kovačića u 76....

26. travanj 2024 18:57