Uzbudljiv londonski derbi završio podjelom bodova: Tottenham u zadnjih osam minuta prosuo tri zgoditka prednosti

18. listopada 2020. - 19:47

Nogometaši Tottenhama ispustili su tri pogotka prednosti odigravši 3-3 protiv West Ham Uniteda u susretu petog kola engleskog nogometnog prvenstva.

Spursi su nakon svega 16 minuta imali 3-0 i činilo se kako će rutinski doći do pobjede s kojom bi skočili na drugo mjesto ljestvice.

Momčad Josea Mourtinha je 3-0 imala sve do 82. minute, no u samoj završnici primila je tri gola za nevjerojatan povratak "Čekičara". Pogodak za 3-3 zabio je Manuel Lanzini u četvrtoj minuti nadoknade pogodivši sa više od 25 metara same rašlje.

Domaćin je poveo u već u prvoj minuti golom Son Heung Mina na asistenciju Harryja Kanea. U osmoj minuti Kane je zabio za 2-0, da bi u 16. minuti zabio svoj drugi gol na utakmici za visokih 3-0. No, gosti se nisu predavali. U 82. je smanjio Fabian...

26. travanj 2024 06:14