Strani nogometeredivisie

U velikom derbiju Ajax pred praznim tribinama svladao Feyenoord, susret obilježili neredi ispred stadiona

19. prosinca 2021. - 22:14

U derbiju 17. kola nizozemskog nogometnog prvenstva Ajax je u Rotterdamu pred praznim tribinama pobijedio Feyenoord sa 2-0, a u neredima oko "De Klassiekera" policija je privela 64 osobe.

U najvećem derbiju nizozemskog nogometa, Ajax je slavio sa 2-0 upisavši šestu uzastopnu pobjedu protiv najvećeg rivala.

Gosti su poveli u 44. minuti nakon autogola Marcosa Senesija, a pobjedu "Kopljanika" potvrdio je Dušan Tadić iz kaznenog udarca u 81. minuti.

Premda na tribinama nije bilo navijača zbog epidemioloških razloga, oko stadiona De Kuip je došlo do nereda, a policija je privekla 64 osobe.

Većina uhićenja izvršena je prije utakmice, kada su domaći navijači pokušali napasti autobus s igračima Ajaxa. Izgrednici su napali autobus i policiju bakljama, bocama i dimnim bombama, pa je policija...

02. lipanj 2024 10:13