Strani nogometkakav povratak

Tudorova Verona gubila 3:0 nakon 28 minuta, a onda nakon nevjerojatnog preokreta stigla do pobjede!

5. prosinca 2021. - 17:18

Nevjerojatan preokret kreirala je Verona, sastav kojeg vodi hrvatski trener Igor Tudor, u susretu 16. kola talijanske Serie A. Verona je pobijedila kod Venezije 4-3 nakon što je gubila 0-3!

Nakon manje od pola sata igre novi prvoligaš Venezia je imala velikih 3-0 (Ceccaroni, Črnigoj i autogol Henryja). I prvih 45 minuta je završilo na takav način, a od 52. minute je krenuo veliki preokret.

Prvo je domaći igrač Henry zabio autogol za 1-3, a potom je Ceccaroni zaradio crveni karton (62.) te je domaćin morao nastaviti s igračem manje. Potom je Caprari u 65. realizirao jedanaesterac za 2-3, a veliki junak Verone opet je bio Argentinac Giovanni Simeone koji je zabio dva gola (drugi u 85.) za pobjedu Verone 4-3.

Hrvati u Veroni (Boško Šutalo i Ivor Pandur) su ovaj veliki preokret...

20. travanj 2024 10:23