Strani nogometu zadnja četiri kola

Torino Ivana Jurića konačno stigao do pobjede: igrali su bolje i zaslužili veću prednost, ali mogu biti zadovoljni

6. ožujka 2023. - 23:40

U posljednjem susretu 25. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino, kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, je pobijedio Bolognu sa 1-0 ostvarivši prvu pobjedu u zadnja četiri kola.

Pogodak odluke zabio je Yann Karamoh u 25. minuti.

Jurićeva momčad je u prvom poluvremenu imala još nekoliko odličnih prilika, ali nije uspjela zabiti i drugi gol. Jedina pozitivna stvar za Thiaga Mottu bilo je minimalnih 0-1 nakon prvih 45 minuta.

Torino je dominirao 70 minuta, a u posljednjih 20 minuta i Bologna je došla do daha, ali nije uspjela izjednačiti, pa je Torino ostvario prvu pobjedu u zadnja četiri kola. Za goste je cijeli susret odigrao Nikola Moro

U drugom današnjem susretu Sassuolo je pobijedio Cremonese sa 3-2 postigavši pobjednički pogodak u drugoj minuti sudačke...

23. svibanj 2024 15:41