Strani nogometchampionship

Težak poraz Slavena Bilića! Klub iz donjeg doma napunio je u posljednjih petnaestak minuta do vrha mrežu Watforda

Piše Marko Crnjak/SN
30. prosinca 2022. - 23:32

Slaven Bilić sa svojim Watfordom izgubio je i drugu utakmicu u nizu. U 25. kolu engleskog Championshipa boljima se pokazao Swansea City i s 4:0 nadigrao postrojbu nekadašnjeg izbornika reprezentacije Hrvatske, stoga je njegov Watford ostao na 37. bodova.

Watford je na gostovanju u Walesu odigrao jednu od najlošijih utakmica sezone - do posljednjih trenutaka tek jednom zapucali su u okvir vrata, te još dvaput kada je pobjednik već osigurao nova tri boda. Odvažnija prezentacija domaćinima se isplatila u 39. minuti preko nizozemskog centarfora Joela Piroea. Bio mu je to šesti ligaški pogodak, pišu Sportske novosti.

Swansea je nastavio s presingom i u drugom dijelu, u 74. minuti na 2:0 povisio je Liam Cullen trećim svojim zgoditkom u sezoni. Cullen je prethodno i asistirao...

02. lipanj 2024 15:25