Real slavio u gostima kod Cadiza, Modrić u igru ušao u 80. minuti

15. travnja 2023. - 23:00

Nogometaši madridskog Reala upisali su pobjedu u 29. kolu španjolske La Lige, u gostima su s 2-0 bili bolji od Cadiza.

Real je suparnika slomio u drugom poluvremenu kada je stvorio brojne velike prilike te je mogao i znatno uvjerljivije slaviti. Prvi pogodak dao je Nacho koji je lijepo naciljao s 20 metara i pogodio za 1-0, dok je samo četiri minute kasnije Marco Asensio iskosa pogodio za 2-0.

Luka Modrić, kapetan hrvatske reprezentacije, u igru je ušao u 80. minuti te je do kraja imao dvije prilike, ali se nije upisao u strijelce.

Uz utakmicu više drugoplasirani Real ima točno deset bodova manje od vodeće Barcelone. Cadiz je ostao na 15. mjestu te mu slijedi nastavak borbe kako bi i dalje ostao u La Ligi.

U nedjelju se igraju sljedeće utakmice ovog...

28. travanj 2024 22:24