Strani nogometel clasico u miamiju

Rakitić komentirao pobjedu protiv Reala i objasnio zašto je 'očitao bukvicu' sucu

30. srpnja 2017. - 16:01

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić, koji je bio strijelac jednog pogotka za Barcelonu u pobjedi 3-2 nad Real Madridom, kazao je da je pobjeda protiv najvećeg rivala uvijek važna, pa makar se radilo o prijateljskoj utakmici.

"Vidjet ćemo što će biti u španjolskom superkupu, ali pobjeda u El Clasicu je uvijek važna, daje nam puno samopouzdanja", izjavio je Rakitić nakon utakmice odigrane u Miamiju.

El Clasico u Miamiju: Messi poslao Modrića u prazno, zabio i Rakitić

Barca je povela u 3. minuti golom Lea Messija, a na 2-0 povisio je Ivan Rakitić u 7. minuti, odlično pogodivši sa vrha kaznenog prostora.

Real je smanjio u 14. minuti, kada je Mateo Kovačić prošao kroz vezni red Barce i sa 18 metara pogodio mrežu. Europski prvak došao je do izjednačenja u 36. minuti, a...

23. svibanj 2024 20:19