Strani nogometChelseaju bježi 11 bodova

Preokret u drugom poluvremenu: City napravio još jedan korak ka obrani naslova prvaka

1. siječnja 2022. - 16:11

Nogometaši Manchester Cityja napravili su još jedan korak ka obrani naslova prvaka Engleske pobjedom 2-1 (0-1) na gostovanju kod Arsenala, do koje su stigli preokretom u drugom poluvremenu i golom Rodrija duboko u sučevom dodatku na kraju dvoboja.

Prva utakmica engleske Premier lige u 2022. odigrana je na Emirates stadionu, gdje su se prvi veselili domaći navijači kad je u 31. minuti Bukayo Saka zatresao mrežu Manchester Cityja. No, gosti su došli do preokreta u nastavku.

Sudac Stuart Attwell je uz pomoć VAR-a dosudio kazneni udarac koji je u 56. minuti realizirao Riyad Mahrez i izjednačio na 1-1. Samo dvije minute poslije Arsenal je bio blizu novog vodstva, ali je Martinelli umjesto nebranjene mreže pogodio gredu s nekoliko metara.

Samo nekoliko trenutaka poslije Arsenal je...

27. travanj 2024 00:47