Strani nogometnije ga štedio

Predsjednik Villarreala poludio nakon ispadanja iz Lige prvaka: ‘To je skandalozno, sudac se od prve minute ponašao jako podlo‘

Piše SPORT SD
4. svibnja 2022. - 09:09

Villarreal je ispao iz Lige prvaka nakon dramatičnih okršaja s Liverpoolom u polufinalu. Nakon što su Redsi u prvoj utakmici slavili s 2:0, Španjolci su tu prednost u drugom susretu poništili već do poluvremena i vratili se u život. Ipak, Liverpool je zabio još tri komada u nastavku i tako prošao u finale.

Predsjednik Villarreala Fernando Roig je nakon utakmice bio bijesan zbog ispadanja, a obrušio se i na suca Dannyja Makkeliea koji im nije dosudio penal nakon što se golman Liverpoola Alisson sudario s Giovanijem Lo Celsom. Sudac ne samo da nije dosudio penal, već je odbio i gledati VAR snimku, pišu Sportske novosti.

"To je skandalozno. Alisson je pokosio Lo Celsa. To je ključan potez suca koji se ponašao jako podlo od prve minute i sudio cijelo vrijeme u korist...

26. travanj 2024 18:54