Strani nogometsvladali Talleres

Nogometaši Boca Juniorsa osvojili argentinski kup, odluka o pobjedniku pala je nakon jedanaesteraca

9. prosinca 2021. - 09:12

Nogometaši Boca Juniorsa osvojili su Kup Argentine nakon što su boljim izvođenjem penala svladali Talleres sa 5-4. Utakmica je nakon 90 minuta završila 0-0, pa je odluka o pobjedniku pala nakon raspucavanja penala.

Igrači Boce zabili su svih pet penala, dok je udarac Hectora Fertolija obranio vratar Boce Agustin Rossi. Također, Boca je posljednjih 25  minuta imala igrača manje jer je isključen Juan Ramirez.

Ovo je 49. domaći trofej za Boca Juniorse, a donio im je direktan plasman u grupnu fazu natjecanja Libertadores kupa za sljedeću godinu. Libertadores kup je južnoamerička inačica europske Lige prvaka.

20. travanj 2024 04:52