Strani nogometriječ kapetana

Neuer priznao da je Bayern imao sreće: Gnabry je zabio prekrasan pogodak u pravom trenutku, nakon toga do izražaja je došla naša kvaliteta

Piše Intern SD
20. kolovoza 2020. - 12:37

Kapetan Bayerna vratar Manuel Neuer istaknuo je da su imali sreće početkom utakmice, ali da je nakon vodećeg gola Gnabryja do izražaja došla njihova kvaliteta.

"Imali smo sreće početkom utakmice, a onda je Gnabry zabio prekrasan pogodak, i to u pravom trenutku. Nakon toga do izražaja je došla naša kvaliteta. Puno smo radili da bi stigli do finala i sada želimo otići do kraja", kazao je Manuel Neuer.

Nogometaši Bayerna kaznili su sve pogreške Lyona i sa 3-0 su slavili u polufinalnom dvoboju Lige prvaka odigranom u srijedu na lisabonskom stadionu Jose Alvalade. Lyon je mogao imati dva pogotka prednosti, u 4. minuti sjajnu je priliku zapucao Memphis Depay, a Ekambi je promašio zicera u 17. minuti. Ubrzo je stigla kazna, Serge Gnabry je pogodio u 18. i 33. minuti, da bi...

29. svibanj 2024 12:07