Strani nogometkruži snimka

Najbizarniji gol ikad? Ovo je bila totalno loša procjena putanje lopte, pogledajte što se dogodilo

Piše Sport SD
17. rujna 2023. - 16:04

Posljednje minute ogleda nogometašica Excelsiora i Ajaxa pravi su hit na društvenim mrežama. Internetom kruže snimke 3:1 pobjede ženske ekipe Ajaxa u prvoj im utakmici nizozemskog prvenstva, no zbog bizarnog razloga - pišu Sportske novosti.

Naime, u šestoj minuti nadoknade Romee Leuchter upotpunila je hat-trick, i to na kakav način... Glavna napadačica gostujuće momčadi izvela je slobodni udarac s 20-ak metara i zatresla gredu. Vratarka Excelsiora, ujedno i kapetanica Isa Pothof već je krenula po novu loptu, ali nije primijetila da igra još uvijek traje. Naime, Leuchterin udarac odsjeo je na gredi, lopta se odbila visoko u zrak i poprimila takvu rotaciju da se samo spustila i mrežu.

Leuchter je krenula slaviti pogodak koji je otklonio svu dramu u završnici, a Pothof nije bilo jasno što se događa. Suigračice su se samo krenule hvatati za glavu, a kako je to izgledalo pogledajte OVDJE.

29. lipanj 2024 15:08