Strani nogometbundesliga

Lewandowski golom iz kaznenog udarca osam minuta prije kraja spasio Bayern

9. travnja 2022. - 18:20

Nogometaši Bayerna Münchena svladali su na Allianz Areni Augsburg s 1-0 u 29. kolu njemačkog prvenstva, golom iz penala osam minuta prije kraja.

Nakon gostujućeg poraza od Villarreala u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Lige prvaka, Bavarci nisu bili pravi ni na domaćem terenu. Iako su cijelo vrijeme imali inicijativu, nekoliko su puta ozbiljno zaprijetili i susjedi iz Augsburga. Mreže su bile netaknute sve do 82. minute, kada je Robert Lewandowski zabio iz jedanaesterca svoj 32. pogodak sezone.

Josip Stanišić je ušao u igru u 90. minuti.

Wolfsburg je danas upisao visoku pobjedu protiv Arminije iz Bielefelda (4-0), a Borussia Mönchengladbach slavila je u gostima kod otpisanog Greuther Fürtha (2-0). Köln je napravio preokret u posljednjem dijelu utakmice protiv Mainza...

26. travanj 2024 10:45