Kovačić zabio i asistirao u pobjedi Reala, Čop strijelac iz jedanaesterca

30. siječnja 2017. - 08:42
kov00

Hrvatski nogometni reprezentativac Mateo Kovačić bio je strijelac i asistent za Real iz Madrida koji je u susretu 20. kola španjolskog prvenstva na svom Santiago Bernabeu svladao Real Sociedad sa 3-0 (1-0).

Kovačić je doveo "kraljevski" klub u vodstvo u 38. minuti kada je izbio sam pred vratara gostiju nakon odličnog okomitog proigravanja Cristiana Ronalda i potom poslao loptu ispod istrčalog Rullija, a zatim je u 50. minuti on okomitom loptom uposlio Portugalca koji je lakoćom povisio na 2-0.

Konačnih 3-0 postavio je Morata u 82. minuti. Kovačić je igrao za Real do 77. minute, dok je Luka Modrić zbog ozljede propustio ovaj dvoboj.

Ovom pobjedom vodeći Real Madrid je stigao na 46 bodova, četiri više uz utakmicu manje od prvih pratitelja Barcelone i Seville koji su kiksali...

26. lipanj 2024 20:31