Strani nogometdobar start

Jan Oblak ušao u klupsku povijest: Atletico Madrid novu je sezonu započeo pobjedom na gostovanju u Vigu

15. kolovoza 2021. - 20:29

Aktualni španjolski nogometni prvak Atletico Madrid novu je sezonu započeo pobjedom na gostovanju u Vigu kod Celte s 2-1, a golman Jan Oblak ušao je u klupsku povijest.

Slovencu je ovo bio 304. nastup za madridski klub, čime je postao vratar s najvećim brojem nastupa u Atleticu.

Strijelac oba pogotka za Atletico Madrid bio je Angel Correa (23, 64), a za domaće je najstrožu kaznu u 59. minuti uspješno izveo Iago Aspas. Potonji je imao sjajnu priliku za izjednačenje u 80. minuti, no nakon što je već nadigrao Oblaka promašio je nebranjenu mrežu.

Šime Vrsaljko je ušao u igru u 97. minuti, a Ivo Grbić je ostao na klupi.

Barcelona, ​​koja je prošle sezone završila na trećem mjestu, razdoblje nakon Lionela Messija započeti će danas u 20 sati na svom terenu protiv Real...

26. travanj 2024 01:11