Strani nogometliga prvaka

Haaland opet zabio, golijada u Milanu: Inter i Manchester City rutinski odradili uzvrate i otišli u polufinale

19. travnja 2023. - 22:54

Nogometaši Manchester Cityja izborili su plasman u polufinale Lige prvaka nakon što su u uzvratnom susretu četvrtfinala u Munchenu odigrali 1-1 protiv Bayerna i tako obranili uvjerljivih 3-0 iz prve utakmice.

Treću godinu uzastopce i četvrti put ukupno, City se plasirao u polufinale Lige prvaka. "Građani" su u dosadašnja tri polufinala, samo jednom došli i do finala, 2021. kada su u završnom susretu izgubili od Chelsea.

Nakon uvjerljivih 3-0 iz prve utakmice, engleski prvak je u uzvratu odigrao 1-1 što je bilo dovoljno za siguran prolaz u polufinale gdje "Građane" čeka aktualni europski prvak Real Madrid koji je bio bolji od Chelsea.

City je poveo u 58. minuti golom Norvežanina Erlinga Haalanda koji je u 38. minuti promašio jedanaesterac, a izjednačio je Joshua Kimmich u...

04. svibanj 2024 05:46