Strani nogomettri komada Sancha

Dvije Borussije zabile zajedno deset golova: vidljivo je kako pada snaga kod momčadi, golovi su padali u drugim poluvremenima

31. svibnja 2020. - 19:58

U obje nedjeljne utakmice 29. kola njemačkog nogometnog prvenstva favoriti su stigli do uvjerljivih pobjeda, prvo je Borussia iz Moenchengladbacha na svom stadionu sa 4-1 (2-0) nadigrala Union iz Berlina, a potom je i Borussia iz Dortmunda kao gost bila bolja od posljednjeg Paderborna sa 6-1 (0-0).

U Moenchengladbachu je domaća momčad povela u 17. minuti golom Nuehausa. Četiri minute prije kraja prvog poluvremena francuski napadač Marcus Thuram postigao je prvi od svoja dva pogotka i udvostručio prednost Borussije. Početkom drugog poluvremena, u 50. minuti, Union Berlin je smanjio zaostatak pogotkom Šveđanina Sebastiana Anderssona, ali nada gostiju je kratko trajala. Već u 60. minuti Thuram je drugim pogotkom ponovno donio domaćoj momčadi dva gola prednosti, a konačnih 4-1...

24. travanj 2024 06:04