Strani nogometbundesliga

Bochum iznenadio velikog Bayerna: u šest minuta zabili tri pogotka i ostvarili pobjedu o kojoj će njihovi navijači još dugo pričati

12. veljače 2022. - 18:00

Veliko iznenađenje u 22. kolu njemačkog nogometnog prvenstva pripredio je Bochum svladavši na svom terenu vodeći Bayern sa 4-2 (4-1).

Gosti iz Munchena poveli su preko Lewandowskog (9), no Adjei (14) je vrlo brzo poravnao na 1-1. Ono, što se dogodilo od 38. do 44. minute navijači Bochuma još dugo će prepričavati jer su njihovi ljubimci u razmaku od samo šest minuta postigli tri pogotka Bayernu, prvo je Locadia (38-11m) iskoristio kazneni udarac nakon igranja rukom Upamecana, a onda su još Gamboa (40) i Holtmann (44) "parali" mrežu iza Ulreicha za velikih 4-1. U nastavku je Lewandowski (75) svojim drugim golom uspio tek ublažiti poraz Bayerna.

Josip Stanišić zbog ozljede nije konkurirao za nastup u sastavu Bayerna koji je ostao na 52 boda, devet više od druge Borussije...

27. travanj 2024 02:01