Strani nogometprava golijada

Bivši napadač Hajduka i mladi Vatreni opet briljira, s nova dva pogotka donio je pobjedu svojoj momčadi

Piše SN
21. rujna 2024. - 22:18

Hrvatski napadač Marin Ljubičić bio je dvostruki strijelac u pobjedi svog LASK-a nad momčadi GAK 1902 u sedmom kolu austrijske Bundeslige. Mladi Vatreni je pomogao svojoj ekipi da dođe do tri boda, a konačni rezultat utakmice bio je 4:2 za LASK.

Domaćini su u vodstvo stigli preko Berishe u 14. minuti, dok je osam minuta kasnije Ljubičić udvostručio prednost iz kaznenog udarca. Gosti su ubrzo smanjili na 2:1, u drugom dijelu Berisha je ponovno bio strijelac - ali ovoga puta u vlastitu mrežu, te je rezultat bio izjednačen.

U 63. minuti se ponovno ukazao Ljubičić i doveo LASK u novu prednost, a konačni rezultat postavio je Taoui u sudačkoj nadoknadi.

Ovom pobjedom LASK je zauzeo deveto mjesto na prvenstvenoj ljestvici, dok je GAK 12. s četiri boda.

21. rujan 2024 22:19