Strani nogometteška situacija

Betis svladao Espanyol i prikovao ih za dno ljestvice

26. lipnja 2020. - 08:51

Domaćom pobjedom Betisa 1-0 (0-0) protiv Espanyola u četvrtak je završeno 31. kolo španjolskog nogometnog prvenstva.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Marc Bartra u 48. minuti glavom, nakon ubačaja iz kuta. Espanyol je u 89. minuti došao nadomak izjednačenju, ali je domaći vratar Robles obranio udarac Kineza Wu Leija s metra udaljenosti od gol-crte.

Tako je Betis sa 37 bodova došao na 13. mjesto, dok je Espanyol sa 24 boda ostao prikovan za dno ljestvice i jednom je nogom već u drugoligaškom društvu.

Na ruku im nije išla ni današnja pobjeda Eibara koji je kao domaćin svladao Valenciju sa 1-0 (1-0).

Pogodak koji je domaćoj momčadi možda donio bodove za ostanak u Primeri, u 16. minuti postigao je veznjak Valencije Geoffrey Kondogbia, od čije se noge lopta nesretno...

19. travanj 2024 06:28