Azijska Liga prvaka: Marcelo Brozović asistent u pobjedi Al Nassra u Teheranu

19. rujna 2023. - 22:35

Al Nassr, klub iz Saudijske Arabije čiji dres nosi i hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović, startao je pobjedom u skupini E azijske nogometne Lige prvaka.

Al Nassr je gostovao u Teheranu kod iranskog Persepolisa gdje je pobijedio 2-0. Cristiano Ronaldo, Brozović, Mane i društvo slomili su suparnika u drugom poluvremenu, u kojem su imali igrača više.

Domaći igrač Sarlak je dobio u 52. minuti drugi žuti karton nakon čega je krenula još žešća ofenziva Al Nassra. U 62. minuti gosti su postigli prvi pogodak, strijelac je bio Abdulrahman Ghareeb, dok je asistirao upravo Brozović.

Utakmica je riješena deset minuta kasnije, a pogodak za 2-0 je dao Mohammed Qassem odlično pogodivši iskosa, uz bližu vratnicu. Brozović je iz igre izašao u 80. minuti.

U drugoj utakmici prvog kola ove skupine Istiklol iz Tađikistana i katarski Al Duhail su odigrali utakmicu bez golova.

28. travanj 2024 22:55