Rukometpremijer liga

Kakva drama na Sokolani: Šolić tri sekunde prije kraja zabio za pobjedu Kaštelana

Piše Ivan Renić
19. rujna 2022. - 19:21

Kakva drama na Sokolani! Pogotkom Nikole Šolića tri sekunde prije kraja rukometaši Ribole Kaštela pobijedili su Varaždin 1930 rezultatom 29:28 (15:12). Sjajno su Kaštelani ušli u susret, imali i pet pogodaka prednosti nakon desetak minuta igre. No, žilavi gosti malo po malo su se vraćali, a u 44. minuti i poveli (20:21). „Upalili” su se potom Lovre Klasanović i Šolić i vratili prednost na stranu domaćih. Matej Milas pogodio je za 28:27, Varaždinci su ekspresno izjednačili, a onda se Šolić gotovo sa zvukom sirene snašao nakon odbijene lopte i zabio za prvu pobjedu Kaštela u povratničkoj sezoni među hrvatsku rukometnu elitu.

Ribola Kaštela: Olić (14 obrana), Romić; Krešić, Milas (1), Radina (1), Milković, Klasanović (3), Krokar, Kaštelan (1), Šolić (6),...

26. travanj 2024 17:16