Hrvatski rukometaši napokon proigrali; Balić odbio Golužinu čestitku (FOTO i VIDEO)

25. siječnja 2011. - 20:52

Uspjeli smo. Velika pobjeda protiv Poljaka ostavili su naše Kauboje u borbi za odlazak na Olimpijske igre u Londonu. Konačno jedna utakmica, ona među većima koji smo odigrali pametno, mirno smisleno. Bez bezopletosti i izgubljenih lopti koji podižu tlak gledateljima.

Iako je Slavomir Szmal otvorio susret sa nekoliko velikih obrana, a s druge strane Mirko Alilović bio tek "skretničar" naša reprezentacija je odličnom igrom u obrani držala ega. No u 14. minuti već se brod počeo naginjati Poljaci su pogotko Jurkiewicza stigli do velikih 7:4 i izbornik Slavko Goluža je odmah reagirao – pozvao time-out i na gol poslao Ivana Pešića.

Ovi su potezi već u naredne dvije-tri minute počeli donositi ploda, zaustavljeno je propadanje, Pešić je u...
07. srpanj 2024 00:14