Ostaloragbijaško prvenstvo

Nada je u Sinju upisala prvu pobjedu: domaćini svoje prvo slavlje morati tražiti na gostovanju u Zagrebu

10. listopada 2021. - 18:52

Nada je u Sinju upisala prvu pobjedu, nakon što je tjedan dana ranije poražena od Mladosti i to na svom terenu. Sinj je također tražio premijerno slavlje u novoj sezoni, samo s tom razlikom što je njegov učinak bio dva gostujuća poraza. Uvijek zanimljiv i žustar derbi starih znanaca otišao je na stranu splitske momčadi koja je već u prvom dijelu trasirala put prema pobjedi. Poslije 40 minuta beskompromisne borbe Nada je imala prednost od 17:3, što je uspjela obraniti u nastavku susreta, iako je i Sinj pokazao zube i drugi dio utakmice bio bolji. Sinj će tako prvo slavlje morati tražiti narednog vikenda kada mu u goste stiže Mladost, dok će osokoljena Nada na put u Zagreb.

19. travanj 2024 04:15