OstaloLiga prvaka

Matineja im nije dobro legla: jugaši 'nestali' u Barceloni 17 minuta i 17 sekundi!

31. ožujka 2018. - 19:17
mladost_jug10-210218

Barceloneta je u Barceloni dobila Jug CO s 8:6 te gotovo osigurala najmanje drugo mjesto u skupini 'A' europske Lige prvaka, dok Jugašima preostaje borba za treće mjesto i za plasman na Final 8, završni turnir. Do kraja natjecanja u skupini Jugaši imaju igrati kod kuće s Hannoverom, zatim su gosti Partizana te na kraju dolazi u Gruž moskovski Dinamo.

Jugaši su u Gružu vodili s 3:0, 6:1 i 7:2, ali nisu, bilo je to početkom prosinca 2017., uspjeli dobiti CNA Barcelonetu. Ogled 4. kola završilo je bez pobjednika (9:9). Sad, gotovo četiri mjeseca poslije, španjolski sastav je u svom bazenu odlično otvorio utakmicu (3:0 u 4. minuti). Jug je sa 4:0 okrenuo utakmicu u svoju korist te poveo sredinom druge četvrtine, ali nakon toga 5:0 Felipe Perronea i ekipe te hrvatski prvak nije uspio na...

28. travanj 2024 13:44