Ostalocev challenge cup

Kaštelani se oprostili od Europe: ‘Šteta, imali smo zlatnu priliku osvojiti taj set i tko zna što bi se onda otvorilo‘

Piše Darko Rapić
14. veljače 2020. - 07:41

Mladost Ribola Kaštela oprostila se od natjecanja u europskom Challenge kupu, talijanski Milano bio je prejak i u uzvratnoj utakmici.

Powervolley Milano opravdao je očekivanja na papiru, još jednom uvjerljivom pobjedom svladana je kaštelanska momčad koja tako završava europsku avanturu. Domaćin je potvrdio svoju klasu, ali Kaštelani nisu ostali dužni, baš kako su i najavljivali. Nije to bio isti otpor kao i u kaštelanskoj dvorani, nažalost, međutim malo tko može vjerovati da ih je Mladost 'imala u šaci' u prvome setu. Bilo je tada 21:19, velikih 21:19 protiv tako jake momčadi, no tada je sve stalo.

- Šteta, imali smo zlatnu priliku osvojiti taj set i tko zna što bi se onda otvorilo. Mislim da je presudilo iskustvo. Imali smo stvarno veliku želju boriti se protiv...

16. travanj 2024 16:40