Ostalodoigravanja za futsal prvaka

Drama otišla na stranu Novog vremena, Makarani korak do naslova

Piše Jakov Kovačević
27. svibnja 2022. - 23:34

Treću utakmicu doigravanja finala prvenstva Hrvatske u futsalu odigrali su u Makarskoj Novo vrijeme i Futsal Pula, a nakon dramatične završnice slavili su domaći nogometaši i poveli sa 2:1 i tako došli na korak do naslova.

I jedna i druga momčad utakmicu su otvorili napadačkom igrom, prvo je pucao Kazazić a Luketin nogom loptu odbio u korner. Kazazić ponovo prijeti u 4. minuti, a Luketin ponovo zaustavlja njegov udarac.

Novo vrijeme u 5. minuti dolazi do početne prednosti, nakon dodavanja Jelavića B. Gašpar trese mrežu Luketina za 1:0. Makarani su u 8. minuti udvostručili prednost, nakon greške Luketina Sesar ubacuje loptu u prazna vrata gostiju za 2:0. Minutu potom nova velika prigoda domaćih, no Luketin se iskupio za primljeni pogodak i rezultat se ne mjenja.