OstaloHvata ih umor

'Gospari' im prekinuli pobjednički niz: Makarani na svom parketu doživjeli šokantan poraz

Piše Jakov Kovačević
12. prosinca 2019. - 20:05

Sjajnu futsal utakmicu u kojoj su se sastale dvije momčadi koje žele osvojiti jesensku titulu odigrali su u Makarskoj Novo vrijeme Apfel i dubrovački Square. Dubrovčani su pobjedom prekinuli gotovo dvogodišnji niz nepobjedivosti aktualnih prvaka na domaćem terenu, a najzaslužniji za njihov pomalo iznenađujući trijumf bio je dvostruki strijelac Đanković.

Od početka susreta jedni i drugi igrali su napadački, a prvu izglednu prigodu gosti su pretvorili u pogodak. Nakon ubačaja iz auta lopte se dokopao Đanković i sa 3-4 metra ju pospremio u mrežu Hercega. Solo akciju Lucas je u 9. minuti završio preciznim udarcem za 1:1. Minutu potom na asistenciju Babića Musinov pogađa mrežu Primića na veliko zadovoljstvo domaćih navijača. U istoj minuti u prigodama su bili domaći...

24. travanj 2024 03:04