Zubac solidan u porazu Clippersa na gostovanju kod Warriorsa, Curry ubacio 45 koševa

22. listopada 2021. - 08:58

Golden State Warriors su sinoć kod kuće sa 115-113 pobijedili Los Angeles Clipperse Ivice Zubca, a hrvatski je košarkaš u porazu svoje momčadi odigrao solidno.

Zubac je na terenu proveo 17:21 minutu i u tom je vremenu zabio 14 koševa (šut iz igre 4/7) i ugrabio tri skoka i dvije asistencije.

Najbolji strijelac utakmice i Golden State Warriorsa bio je Stephen Curry koji je utakmicu završio sa 45 koševa od čega su dvije trice "pale" pred sam kraj utakmice. Andrew Wiggins je dodaso 17 poena za Warriorse, a Damion Lee 11.

Warriorsi koji su sezonu otvorili pobjedom nad Los Angeles Lakersima u utorak gubili su 107-105 prije nego je Curry zabio tricu za prednost od jedNog koša 1:54 minuta prije kraja.

Eric Bledsoe je goste doveo u vodstvo od koša polaganjem 1:44 do kraja, ali je...

27. travanj 2024 05:13