Košarkaprvenstvo

Nevjerojatna večer Lovre Runjića: Split se s kamatama revanširao Šibenčanima za poraz na Baldekinu

4. veljače 2022. - 20:24

Nevjerojatna večer Lovre Runjića na Gripama. Mladi košarkaš „žutih” zabio je čak 26 poena za samo 20 minuta provedenih na parketu. U prvih osam minuta prvog i drugog poluvremena ubacio je po 13 poena. Uz 70 posto šuta iz igre. Kada je pri rezultatu 71:40 odlazio na klupu u 28. minuti susreta ispraćen je ovacijama. Da nešto sačuva i za gostovanje kod Cibone u ponedjeljak u ABA ligi.

Split se s kamatama revanširao Šibenčanima za poraz na Baldekinu u studenome. Pitanje pobjednika bilo je riješeno već u prvom poluvremenu. Furiozno je u utakmicu ušao Runjić. Nakon sedam minuta i 45 sekundi i sam je vodio protiv Šibenke 13:12, dok je na semaforu ipak stajalo 22:12.

Već do poluvremena Split je stekao 21 poen prednosti (49:28). Uz to su gosti ostali bez Paića koji je zbog...

29. lipanj 2024 05:25