Košarkaaba liga

Cibonini ‘vučići‘ mliječnih zubi: gosti iz Bara dominirali tijekom cijelog susreta i ostvarili uvjerljivu pobjedu

3. siječnja 2022. - 18:11

U susretu 14. kola regionalne košarkaške ABA lige Cibona je u ponedjeljak na domaćem terenu protiv Mornara iz Bara izgubila sa 65-82 (44-48).

Gosti su bolje krenuli i nakon četiri i pol minute igre vodili su 14-6. Cibosi su stalno bili u zaostatku za Mornarom u prvoj četvrtini i najviše su se približili minutu i pol prije kraja kada su došli na minus tri (19-22).

No, početkom druge dionice Mornar opet ima značajnu prednost, 12 koševa, a potom i 39-26. Ipak, Cibosi se nisu predali, napravili su seriju 14-2 i došli na minus jedan (40-41) 2 minute i 13 sekundi prije kraja. Na odmor se otišlo sa prednošću Mornara 48-44.

Domaćini su u trećoj četvrtini držali priključak, prednost Mornara nije išla preko deset poena, a tri i pol minute prije kraja dionice Cibosi su...

29. travanj 2024 14:37