Košarkapod obručima

Cedevita Junior u drugom poluvremenu je slomila otpor Šibenčana, u konačnici rezultat izgleda silno nepravedan

Piše Krešimir Gulin
10. svibnja 2023. - 20:53

Košarkaši Šibenke nisu uspjeli napraviti ‘break‘ u Zagrebu, već je Cedevita Junior povela s 1:0 u četvrtfinalnoj seriji doigravanja.

Tako će Vitamini u uzvratu u Šibeniku u subotu tražiti iz dvokoraka prolaz u polufinale gdje će ih, najvjerojatnije, čekati Split, dok će Narančasti pokušati odvesti seriju u majstoricu.

U konačnici rezultat izgleda silno nepravedan prema Šibenčanima, koji su gotovo 35 minuta ‘mučili‘ Cedevitu. Naime, dugo je dvoboj u Domu sportova bio na rezultatskoj klackalici. Sve do pred kraj treće četvrtine Šibenka je bila u egalu, dapače čak su i vodili (50:48). A onda je Cedevita počela ‘lomiti‘ utakmicu.

Najprije je momčad trenera Damira Mulaomerovića ostavila Šibenčane više od tri minute bez koša i napravila seriju (9:0) za...

26. svibanj 2024 09:52