HajdukRaport s posudbe

Prava je rijetkost ono što je napravio Hajdukov ‘Eminem iz Duvna‘, igrao dvije utakmice u 24 sata, ali to nije sve

Piše Ivan Renić
6. ožujka 2024. - 07:08

Iz tjedna u tjedan pratimo mlade hajdukovce koji su na posudbi. Kale se ‘tići‘ u Radomlju, Solinu i nekoliko inozemnih klubova. Najzapaženiju predstavu proteklog tjedna imao je Filip Čuić. Prvo je u pobjedi Hajduka nad Istrom 1961 (1:0) u sudačkoj nadoknadi zamijenio Marka Livaju, a već sutradan je odigrao cijeli susret za Solin, te zabio gol za 1:0.

Madžid Šošić (Radomlje, 21)

Odigrao cijelu utakmicu u porazu svoje momčadi od Brava (0:1) u 24. kolu slovenskog prvenstva.

Ivan Krolo (Radomlje, 21)

Ostao na klupi u porazu svoje momčadi od Brava (0:1).

Marko Capan (Široki Brijeg, 20)

Ušao u igru u 68. minuti. Odigrao dvadesetak minuta u porazu Širokog Brijega od Igmana (0:1) u 21. kolu Premijer lige BiH.

Jere Vrcić (Hajduk, Solin, 19)

Vratio se nakon teške ozljede. Odigrao zadnjih pet minuta u pobjedu Solina nad Dubravom (3:1) u 20. kolu SuperSport Prve NL.

Vrcić se vratio nakon teške ozljede

Vojko Bašić/Cropix

Mate Antunović (Monza, 20)

Ostao na klupi u porazu svoje momčadi od Empolija (0:1) u 24. kolu talijanske Primavere.

Karlo Sentić (Ordabasy, 22)

Ostao na klupi u pobjedi svoje momčadi nad Shakhterom (5:0) u prvom kolu kazahstanskog prvenstva.

Toni Silić (Šerif, 19)

Ostao na klupi u pobjedi svoje momčadi nad Bardarom (2:0) u prvoj utakmici četvrtfinala moldavskog Kupa.

Boško Jemo (Lecce, 19)

Ostao na klupi u pobjedi svoje momčadi nad Torinom (1:0) u 24. kolu talijanske Primavere.

Borna Buljan (Hajduk, Solin, 18)

Ostao na klupi u pobjedi Solina nad Dubravom (3:1) u 20. kolu SuperSport Prve NL. Za Hajduk protiv Istre nije bio na klupi jer se vratio Lovre Kalinić.

Šimun Hrgović (Hajduk, Solin, 19)

Ostao na klupi u pobjedi Hajduka nad Istrom 1961 (1:0) u 25. kolu SuperSport HNL-a. Sutradan odigrao 64 minute u pobjedi Solina nad Dubravom (3:1).

Hrgović se također kali u klubu s Jadra

Paun Paunović/Cropix

Niko Đolonga (Solin, 19)

Odigrao 64 minute u pobjedi Solina nad Dubravom (3:1).

Mateo Jurić-Petrašilo (Solin, 19)

Propustio utakmicu Solina i Dubrave u 20. kolu SuperSport Prve NL.

Ante Kavelj (Solin, 18)

Ušao u igru u 46. minuti. Odigrao cijelo drugo poluvrijeme u pobjedi Solina nad Dubravom (3:1).

Ivan Ćubelić (Solin, 20)

Propustio utakmicu Solina i Dubrave.

Krešimir Nazor (Solin, 20)

Roko Brajković (Solin, 18)

Odigrao cijelu utakmicu u pobjedi Solina nad Dubravom (3:1).

Filip Čuić (Hajduk, Solin, 21)

Zamijenio Marka Livaju u sudačkoj nadoknadi utakmice između Hajduka i Istre 1961 (1:0). Sutradan odigrao cijelu utakmicu i zabio pogodak za 1:0 u pobjedi Solina nad Dubravom (3:1).

28. travanj 2024 21:00