Juniori Hajduka poraženi od Šibenika, kadeti pobijedili Istru, pioniri remizirali

Igralište: Poljud

Sudac: Mario Soldić (Hrvace)

Strijelci: 1:0 Špičko (34), 1:1 Joka (75-11 m)

Hajduk: Vunić, Vuković, Šatalić (od 83. Bilić), Vrbat (od 71. Buljubašić), Kapov, Perković, Cvjetović, Majić (od 24. Buklijaš), Šafradin (od 46. Bijedić), Vetma (od 61. Papić), Špičko.

Pioniri Hajduka i Istre 1961 u 7. kolu 1. HNL odigrali su neodlučeno, konačan rezultat je bio 1:1. Hajduk je poveo u 34. minuti nakon odlične individualne akcije Noela Špička. On je dobio loptu sasvim iskosa na desnoj strani, sjurio se prema vrhu šesnaesterca, stvorio sebi prostor za udarac te lijevom nogom neobranjivo pogodio bliže rašlje.

Gosti su izjednačili 15 minuta prije kraja utakmice. U duelu u šesnaestercu Hajduka pao je Ivano Maksić, a sudac Mario Soldić pokazao je da se radi o najstrožoj kazni. Precizan s 11 metara bio je Rio Joka, koji je tako svojoj momčadi donio remi i jedan bod.

Hajduk - Istra 1961

Hajduk.hr/

KADETI: Hajduk – Istra 1961  3:0 (2:0)

Sudac: Mario Jadrijević (Sinj)

Strijelci: 1:0 Mišura (9 -11 m), 2:0 Mišura (31), 3:0 Ivanišević Dvornik (76)

Hajduk: Pocrnjić, Beidenegl, Bartulović, Čupić (od 81. Brkljača), Papić, Bokan (od 66. Kutia), Nachbar, Jenjić (od 79. Maglica), Juričić (od 81. Bralić), Mišura, (od 66. Perko), Huram (od 66. Ivanišević Dvornik).

Kadeti su bili uspješni u susretu protiv Istre 1961 i osvojili sva tri boda. Dvostruki strijelac Bruno Mišura usmjerio je tijek utakmice već u prvih pola sata igre. Najprije je u 9. minuti udarcem s bijele točke doveo Bijele u vodstvo, a onda u 31. minuti i udvostručio vodstvo Hajduka. Konačnih 3:0 postavio je Silvio Ivanišević Dvornik, samo 10 minuta nakon što je ušao u igru.

JUNIORI: Šibenik - Hajduk 2:0 (1:0)

Prva HNL – 8. kolo

Igralište: Šubićevac

Sudac: Ivan Vukančić (Benkovac)

Strijelci: 1:0 Valins Vieira (40), 2:0 Grgas Grando (90+4)

Hajduk: Bezeljak, Hrastović (od 86. Perajica), Skelin, Mlačić, Milišić (od 76. Krstanović), Hodak, Vojvodić (od 46. Fridl), Kajtazi, Skoko (od 46. Lončar), Zudin (od 60. Omeragić), Brajković.

Juniori Hajduka poraženi su na gostovanju u Šibeniku rezultatom 2:0. Domaćin je poveo u 40. minuti, nakon ubačaja s desne strane najbolje se snašao Moises Valins Vieira i udarcem glavom svladao Raula Bezeljaka.

U nastavku su Bijeli pokušavali doći do izjednačenja, trener Zlatko Jerković izvršio je četiri izmjene, pokušalo se i sa slanjem stopera u protivnički šesnaesterac, ali nije bilo rezultata. U četvrtoj minuti sudačke nadoknade Šibenik je i povećao vodstvo, u gužvi se najbolje snašao Jan Grgas Grando i udarcem iskosa postavio konačan rezultat.

05. listopad 2024 19:23