Hajduksvaka čast

Još jedan veliki uspjeh Hajdukove Akademije: pioniri osvojili naslov prvaka Hrvatske!

Piše SPORT SD
16. travnja 2023. - 18:28

Još jedan sjajan uspjeh Akademije HNK Hajduk ‘‘Luka Kaliterna‘‘. Pioniri Hajduka četiri kola prija kraja postali su prvaci Hrvatske za sezonu 2022/23. Igrači Zlatka Jerkovića svladali su na Poljudu Goricu rezultatom 1:0, ali zahvaljujući ostalim rezultatima bili tići su postali najbolja momčad u Hrvatskoj. Hajdukovci nakon 22 kola imaju omjer od 20 pobjeda i svega dva neriješena ishoda, javlja hajduk.hr.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Mateo Čupić u 56. minuti. Lukavo je slobodan udarac s 28 metara iskosa brzo izveo Filip Bokan za Davora Bistru koji se izvukao lijevo, a nakon njegovog ubačaja najbolje se snašao stoper Hajduka.

U prvom poluvremenu momčad trenera Zlatka Jerkovića imala je inicijativu i čak 10 kornera iz kojih su bezuspješno...

02. lipanj 2024 15:12