Hajdukteže od očekivanog

Hajduk uz puno muke uspio svladati Dragovoljac zahvaljujući pogotku Livaje u samoj završnici utakmice

Piše A.J.
29. travnja 2022. - 19:52

Hajduk je pritisnuo goste odmah na početku te došao u vodstvo već u 6. minuti preko Nikole Kalinića. No, kako je utakmica tekla dalje, tako se pritisak Bijelih smanjivao, a gosti su onda u 51. minuti uspjeli izjednačiti preko Matije Frigana.

Bijeli su do kraja utakmice pokušavali doći do pogotka, a na kraju su u tome i uspjeli. Lovrencsics je u 87. minuti poslao odličan ubačaj, a Livaja je iz blizine glavom pogodio za konačnih 2:1.

Hajduk je ovom pobjedom barem privremeno preskočio Osijek koji sada ima dva boda manje, ali i utakmice manje, te se približio na tri boda Dinamu koji također ima utakmicu manje.

Spomenimo i to da su u današnjoj utakmici službeni debi upisali Rokas Pukštas i Roko Brajković.

Tijek susreta

90+5' Utakmica je završila, Hajduk je pobijedio 2:1