Domaći nogometGolijada u Dortmundu

U ‘ludoj‘ utakmici Čolina u debiju zabio iz prvog dodira po ulasku, ali minutu poslije je njegova momčad primila gol

22. siječnja 2023. - 17:55

Bivši nogometaš Hajduka David Čolina zabio je pogodak u prvenstvenoj premijeri za svoj novi klub njemački Augsburg.

U ‘ludoj‘ utakmici, u 3:4 prvenstvenom porazu Augsburga kod Borussije Dortmund, Čolina je ušao u igru u 76. minuti i minutu kasnije je zabio za 3:3. Čolina je gol zabio u svom prvom dodiru s loptom na utakmici. Međutim, samo minutu poslije, u 78. minuti utakmice, za pobjedu domaćina zabio je Amerikanac Giovanni Reyna. A prethodno je Borussija pogodak za 3:2 postigla u 75. minuti. Dakle, u rijetko viđenom spektaklu u Dortmundu u četiri minute pala su čak tri pogotka.

Donedavni igrač Hajduka je i službeno postao igrač Augsburga prije samo osam dana kada je objavljen transfer iz Hajduka. U ovom susretu je u početnoj Augsburga zaigrao bivši napadač Osijeka...

03. svibanj 2024 13:17