Domaći nogometfutsal-ludnica

Torcida senzacionalno slavila, Dinamo izgubio! Splićanima je bio dovoljan samo jedan ‘udarac‘ za veliku feštu

Piše I. R.
15. listopada 2023. - 15:08

Završene su sve utakmice trećeg kola prvog razreda hrvatskog futsala. Za najveće iznenađenje pobrinula se Torcida. Do prve ovosezonske pobjede došli su na Gripama protiv Olmissuma, bilo je 1:0 (1:0). Zabio je Družijanić već u 3. minuti što je bilo dovoljno za veliko slavlje protiv Omišana kojima je ovo već drugi poraz u novoj sezoni. Nakon odlaska Mladena Rožića, u ulogu glavnog trenera vratio se Petar Matenda i odmah donio važna tri boda.

Stopostotni učinak nakon tri kola imaju samo Square i Novo vrijeme. Dubrovčani su na svom terenu nakon preokreta pobijedili Futsal Dinamo 4:2 (0:2). Branitelji naslova tako su poraženi u Gospinom polju, a sva četiri pogotka primili su u sedam minuta drugog poluvremena.

Novo vrijeme je, pak, nakon velike borbe upisalo pobjedu u Zagrebu kod Uspinjače Gimke. Bilo je 2:1 u korist Makarana koji pod Dujom Bajrušovićem još ne znaju za poraz. Vrgorac je upisao najuvjerljiviju pobjedu kola. S 5:2 bili su bolji od Crnice pred svojim navijačima.