Domaći nogometmoglo je i bolje

Talentirani hajdukovac na kaljenju zabio zlata vrijedan pogodak u Zagrebu, svoju momčad vodi prema izlazu iz krize

Piše Sport SD
9. listopada 2023. - 18:05
Rijeka, 240523. Stadion Rujevica. Finalna utakmica SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa izmedju HNK Hajduk i HNK Sibenik. Na fotografiji: slavlje igraca Hajduka nakon osvojenog Kupa, Luka Vuskovic, Stefan Simic, Ivan Cubelic, Roko Brajkovic.Ante Cizmic/Cropix

U posljednjem susretu devetog kola Prve NL, Solin je odigrao 1:1 s Dubravom u Zagrebu. Gosti su odlično otvorili utakmicu, a poveli su već u četvrtoj minuti golom Roka Brajkovića. Domaćini su do izjednačenja stigli u 17. minuti preko Marka Ivanovića koji je zabio iz jedanaesterca.

Dubrava je od 49. minute ostala s igračem manje, a drugi žuti karton zaradio je Nigerijac Okenne. No,unatoč brojčanoj prednosti na terenu Solin nije uspio doći do tri boda.

Posljednje slavlje u prvenstvu Solin je ostvario početkom rujna protiv Orijenta (4:1). Od tada su u pet susreta osvojili samo tri boda, pa je i ovaj remi vrijedan, jer se trenutno nalaze na predzadnjem mjestu sa sedam bodova. Iza njih je Croatia iz Zmijavaca s jednim manje.