Različito raspoloženje kod Dalmatinaca: Solinjani uzeli bod lideru, Croatia doživjela potop na gostovanju kod Kustošije

Piše Krste Mujan, Vedran Babić
7. studenog 2020. - 22:22

Prvu prigodu imali su domaćini preko Durdova u 15. minuti, a minutu poslije promašuje i Veljača. Gosti u 25. minuti prijete preko Martineza, ali se Bender ne da iznenaditi. Još dva puta zaprijetili su domaćini preko Durdova i Veljače, ali je vratar Šubarić pokazao kvalitetu.

Gosti su poveli u 48. minuti. Martinez je dobio loptu na 30 metara i krenuo u prodor. Prošao je dva igrača Solina i odapeo u kut za 0:1. U 52. minuti uslijedila je kanonada prema vratima Dragovoljca, lopta se šetala ispred vratara dok je Kušeta nije ugurao u mrežu za 1:1. Vratari su do kraja odradili posao, sačuvali mreže netaknutima.

Kad primiš četiri gola u prvom poluvremenu, nemaš se čemu nadati. Pogotovo ako je pored tvog imena na semaforu nula. To se dogodilo Croatiji kod Kustošije....

25. travanj 2024 21:54