Domaći nogometZabio im Zinedin

Posuđeni igrači Hajduka zabili dva pogotka, u velikoj drami njihova momčad u 88. minuti ostala bez pobjede

Piše Frane Vulas
21. listopada 2023. - 18:20

Hajdukovci na posudbi u Solinu Ivan Ćubelić i Roko Brajković zabili su pogotke u 2:2 remiju na prvenstvenom gostovanju kod Vukovara 1991. Ćubelić je u okršaju 11. kola SuperSport Prve NL zabio za 1:0 u 23. minuti s bijele točke, a Brajković je dvadesetak minuta kasnije povisio vodstvo momčadi s Jadra.

Ipak u nastavku susreta Vukovar je došao do boda pogocima Tina Jukića u 79. minuti i Zinedina Mustedanagića dvije minute prije kraja susreta.

Od igrača Hajduka koji su na kaljenju u Solinu Ćubelić je odigrao cijeli susret, baš kao i vratar Borna Buljan, Brajković i Šimun Hrgović odigrali su do 71. minute, dok je Niko Đolonga ušao u 80. minuti susreta.